Kam zamířit při špatném počasí?

Výlety do přírody, pěší túry, procházky lesem, stanování v divočině – to všechno jsou skvělé aktivity, při kterých můžete prožít mnoho příjemných chvil, obdivovat krásy krajiny a splynout s přírodou. Tedy pokud zrovna vyjde počasí…

Ale co podniknout když léto už skončilo, dlouhé a teplé dny jsou nenávratně pryč a outdoorové aktivity v sychravých podzimních a zimních dnech jsou spíš za trest než za odměnu?

Nezoufejte, vždy existují zajímavé alternativy v podobě vnitřních aktivit a výletů na zastřešená místa.

Muzea a galerie

Schovejte se před pošmourným počasím v místní galerii nebo muzeu. Většina muzeí a galerií je přizpůsobena rodinným návštěvám s malým dětmi, pro které jsou připraveny interaktivní výstavy, hry, dílny a dětský koutek.

Divadla a kina

Zhlédněte program divadla a kina a vyrazte za kulturou. Dobrá zpráva je, že divadla a kina ve velkých městech hrají i o víkendech!

Hry a zábava

Vyrazte do nejbližšího zábavního centra nebo klidně zůstaňte doma a hrajte z vlastního obýváku – třeba na https://playamo-bonus.com/cz/, kde na vás čekají skvělé uvítací bonusy a obsáhla nabídla atraktivních her.

Sport a fyzická aktivita

Běžte si zaplavat do krytého bazénu, vyhřát se do sauny, vypotit se do tělocvičny nebo posilovny. Skvělou alternativou venkovních sportovišť jsou zastřešené haly – můžete si zabruslit na ledě nebo na in-line bruslích, lézt po stěnách, hrát squash, kuželky nebo bowling.

Gastronomie

Cestujte za dobrým jídlem a kvalitním pitím. Každý region i samotné město – byť sebemenší, je charakteristické určitým produktem, potravinou, pokrmem, nápojem. Ochutnejte je všechny při gastronomických cestách po celé České republice.

Odpočinek a relax

Zarezervujte si prodloužený víkend v lázeňském středisku, wellness hotelu nebo si pronajměte chatu na samotě u lesa a jen odpočívejte.